Domů  Registrace

Kena_Amboseli | Fotogalerie a zprávy z cest

Nacházíte se zde: www.farnik.info » Galerie » Kena_Amboseli

Kena_Amboseli

Amboseli
Národní park Amboseli se nachází v okrese Kajiado, provincii Rift Valley v Keni. Park má 39.206 ha (392 km 2 , 151 sq mi).
Když je dobré počasí je nádherný výhled na horu Kilimandžáro, která se ve své výšce 5 985 m.n.m. tyčí nad rozlehlými pláněmi. Místní lidé jsou většinou Maasai , ale usadili se zde lidé i z jiných částí země. Národní park Amboseli je domovem divokých zvířat, mezi něž patří slon africký, ​​buvol africké Impaly, lev, gepard, hyena, žirafy, zebry, pakoně a jiná africké zvířata. Je zde na 400 druhů ptáků, včetně pelikánů.Park chrání dvě z pěti hlavních bažin.

Kena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_AmboseliKena_Amboseli

Soukromé stránky fotografií z mých cest
detail obrázkuJaroslav Farník
farnik@farnik.info
detail obrázku