Domů  Registrace

Sapa | Fotogalerie a zprávy z cest


Hlavní navigace

MŮJ PROFIL

AFRIKA

ASIE

AUSTRÁLIE

EVROPA

ČESKÁ REPUBLIKA

USA - Spojené státy americké

STŘEDNÍ AMERIKA

VIDEOGALERIE

TIME - LAPSE

CERTIFIKÁTY

DISKUSNÍ FÓRUM

KONTAKT


Nejnovější článkyAnketa

Jak jste nás našli?
seznam.cz11298
google.cz7972
doporučení4394
vyhledávač4561
jinak4448
Celkem hlasů: 32673


Nacházíte se zde: www.farnik.info » ASIE » VIETNAM » Sapa

Sapa

Sapa - pohoří Hoang Lien šplhajících až do výšek přesahujících tři tisíce metrů tvoři kulisu malebného regionu severozapadního Vietnamu. Na začátku 20. století v Sapě nejdříve vznikl vojenský špitál a kasárna. Posléze přibyly i soukromé vilky. Prijemné bylo klima mestečka leziciho v nadmořské výšce naší Snežky. V současné Sapě dodávají barvitosti četné etnické menšiny zejména Hmongové a Červení Zaové.

Nejvyšší horou Vietnamu je 3143 metry vysoký Fansipan. Ryzova pole na ubočích hor vydavají jednu sklizeň ročne a na zdraví mistních obyvatel se podepisuje chladné klima s teplotami v zime klesajícimi i k nule. 

 

    Vietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_SapaVietnam_Sapa

    Soukromé stránky fotografií z mých cest